Bilim Hatunu Kimdir?

Merhaba, ben bilim hatunu. Bu mahlası kendime yakıştırdığımda internetlerde bunu kullanan yoktu, aldım üstüme yapıştırdım.

Bu blogda ne bulacağınıza gelince, ilk açtığımız zamanlar kafamda net bir şeyler oturtamamıştım. Sonra Romanya hakkında yazmaya başladım, tıpkı bir günlük gibi burayı kullandım. Şimdi ise akademik hayatta öğrendiklerimi paylaşmak istiyorum, kimi sorunlara çözüm bulabilmek için burada dert yanmayı düşünüyorum. Yani burası resmi bir bilimsel kurum olmayacak. Yazmayı seviyorum, burası da iç döktüğüm yer olmaya devam edecek. Akademik dediysek kadrolu maalesef değilim, sorulmadan eklemiş olayım.

Romanya’da Radyo Biyoloji girişimde yer almıştım ve hayatımda keyif aldığım en güzel şeylerden biri olmuştu. Sesimi o vakitler dinlediğimde ne kadar korkunç bulsam bile sonra yayınlar büyük keyif ve devam etme motivasyonu vermişti. Eğer vakit ayırabilir veya bir grup içine dahil olabilirsem yeniden başlamak isterim.

Eskiden AGH üzerine çok soru alıyordum, şimdi eskisi gibi yardımcı olamıyorum ama en azından yönlendirmeye çalışıyorum. Gençlik Bilgi Merkezi, buradan sorularınıza yanıt verecek birilerini illa ki bulursunuz: https://www.facebook.com/groups/genclikbilgimerkezi/

Meyil adresim: bilimhatunu.fatma[at]gmail.com

Reklamlar

2 thoughts on “Bilim Hatunu Kimdir?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s